Telefon

+48 61 812 54 52

Email

biuro@politanski.pl

Godziny pracy

8:00 - 16:00

Transport międzynarodowy

transport międynarodowy PoznańTransport międzynarodowy Poznań. Nieprzerwanie od 1991 roku świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski oraz krajów Europejskich.. Zjednoczona Europa daje ogromne możliwości, a my pomagamy naszym klientom wykorzystać je możliwie najlepiej. Dbamy o to, aby towar został bezproblemowo przekazany do wskazanego miejsca.  Ponad 25-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na dokładne zaplanowanie trasy i zagwarantowanie przejazdu w możliwie jak najkrótszym czasie.

Główną działalnością, którą się zajmujemy jest transport międzynarodowy odbywający się na terenie krajów należących do Unii Europejskiej. Poznań oraz Suchy Las to miejscowości w których znajdują się nasze centrale. Posiadamy licencję wspólnotową, która umożliwia organizację transportów kabotażowych. Jako firma spedycyjna pomagamy również klientom w organizacji wysyłki poza granice krajów Unii Europejskiej. Dotyczy to zarówno transportu międzynarodowego jak i, wszystkich procedur celnych.

Naszym głównym priorytetem jest pełne zadowolenie Kontrahentów. Posiadamy flotę składającą się z nowoczesnych samochodów, spełniających wszystkie niezbędne certyfikaty. W zależności od przewożonego towaru, dopasowujemy rodzaj naczepy. Nasza kadra składa się wyłącznie w wykwalifikowanych pracowników, posiadających odpowiednie uprawnienia, co zapewnia bezkolizyjny przewóz towaru. Każdy transport międzynarodowy jest stale monitorowany, a klient w każdej chwili może sprawdzić w którym miejscu znajduje się jego przesyłka, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa i kontroli wykonywanego przez nas zlecenia. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na świadczenie w pełni profesjonalnych usług w zakresie transportu międzynarodowego.

O NAS

Świadczymy usługi spedycyjne od ponad 25-lat.
Od 1991 roku dostarczamy ładunki na terenie Polski oraz krajów Europejskich.
Nasza oferta:
- transport międzynarodowy
- transport krajowy
- transport chłodniczy
- transport ładunków niebezpiecznych 

Nasza Misja

Prowadząc działania jako firma spedycyjna chcemy by obecna i przyszła współpraca z nami była ważnym elementem sukcesu Państwa firmy.