Telefon

+48 61 812 54 52

Email

biuro@politanski.pl

Godziny pracy

8:00 - 16:00

Transport krajowy

transport krajowy PoznańTransport krajowy Poznań. Drogi na terenie Polski nie mają dla nas żadnych tajemnic, dlatego transport krajowy to jedna z naszych specjalności. Trasy na terenie naszego kraju mają nieco inną specyfikę niż transport międzynarodowy. Przede wszystkim charakteryzują się z reguły znacznie krótszymi odcinkami przejazdu, co przekłada się również na mniejszy czas realizacji zlecenia. Centrale które zajmują się obsługą zleceń znajdują się w Poznaniu oraz Suchym Lesie.

Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie związane z transportem krajowym oraz długoletnia współpraca z sprawdzonymi i rzetelnymi przewoźnikami na terenie całej Polski gwarantuje Państwu, że przewożony przez nas towar zawsze zostanie dostarczony we wskazane miejsce o wyznaczonej porze.

Współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami pozwala nam zaoferować szeroką gamę pojazdów, w tym także specjalistycznych. Transport krajowy, którym się zajmujemy od wielu lat, wymaga od nas elastyczności pod względem przewożonych towarów. Są to zarówno dużo, jak i mało gabarytowe produkty. Wśród przewożonych przez nas towarów znajdują się m.in. materiały budowlane, stal, różnego rodzaju produkty spożywcze, części samochodowe, kajaki, motocykle, butelki, okna, maszyny przemysłowe czy zabawki.  Nowoczesna flota oraz doświadczeni kierowcy pozwalają na bezproblemowe wykonanie zlecenia.

O NAS

Świadczymy usługi spedycyjne od ponad 25-lat.
Od 1991 roku dostarczamy ładunki na terenie Polski oraz krajów Europejskich.
Nasza oferta:
- transport międzynarodowy
- transport krajowy
- transport chłodniczy
- transport ładunków niebezpiecznych 

Nasza Misja

Prowadząc działania jako firma spedycyjna chcemy by obecna i przyszła współpraca z nami była ważnym elementem sukcesu Państwa firmy.