Telefon

+48 61 812 54 52

Email

biuro@politanski.pl

Godziny pracy

8:00 - 16:00

Transport chłodniczy

Kolejnym obszarem naszych działań jest transport chłodniczy.  Posiadamy samochody przystosowane  do przewożenia  zarówno najbardziej wymagającej żywności pochodzenia zwierzęcego, jak i pochodzenia roślinnego.  

Nasze transporty chłodnicze odbywają się zgodnie z ustawą o transporcie drogowym (Dz.U.2001 nr 125 poz. 1371) oraz umową ATP. Drugi dokument określa m.in. rodzaje artykułów żywnościowych podatnych na szybsze psucie, wysokość temperatury która musi zostać zapewniona podczas przewozu czy szczegółowe warunki pojazdów przewożących żywność.

Zgodnie z obowiązującym prawem przestrzegamy wszystkich wytycznych wymaganych podczas transportów żywności. Nasze samochody przechodzą cykliczne przeglądy w punktach serwisowych w Poznaniu oraz Suchym Lesie. Przed przyjęciem zlecenia dokładnie określamy rodzaj przewożonych produktów i spełniamy wszystkie potrzebne wymagania, aby żywność mogła dotrzeć w nienaruszonym stanie do miejsca docelowego. 

Komora transportowa przed załadunkiem zostaje przygotowania zgodnie z obowiązującymi przepisami, a temperatura panująca w środku dostosowywana jest do przewożonego towaru.  Np. w przypadku produktów mrożonych firma, która zajmuje się transportem chłodniczym musi zapewnić temperaturę przewozu nie wyższą niż -18 °C. 

O NAS

Świadczymy usługi spedycyjne od ponad 25-lat.
Od 1991 roku dostarczamy ładunki na terenie Polski oraz krajów Europejskich.
Nasza oferta:
- transport międzynarodowy
- transport krajowy
- transport chłodniczy
- transport ładunków niebezpiecznych 

Nasza Misja

Prowadząc działania jako firma spedycyjna chcemy by obecna i przyszła współpraca z nami była ważnym elementem sukcesu Państwa firmy.