Telefon

+48 61 812 54 52

Email

biuro@politanski.pl

Godziny pracy

8:00 - 16:00

Transport

transportTransport od samego początku rozwoju ludzkości był jednym z głównych czynników pozwalających na rozkwit gospodarki. Jednak dopiero od czasów rewolucji przemysłowej, dostępna technologia pozwoliła na stopniową mechanizację transportu, która przyczyniła się do obecnego kształtu możliwości transportowych.

Aktualnie transport jest krwioobiegiem światowej gospodarki. Podejmując współpracę z naszą firmą macie Państwo pewność, że wszystko będzie działać jak w dobrze wytrenowanym organizmie. Ciągłość i terminowość dostaw to kwestie kluczowe, dla funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Wiemy jak bardzo czasochłonne może być planowanie logistyczne, aby zapewnić dostarczenie towarów do firm znajdujących się na drugim krańcu Polski lub w zupełnie innym kraju. Firma Politański działa w branży transportu krajowego i międzynarodowego nieprzerwanie od 1991 roku. Ponad 25-letnie doświadczenie owocuje ciągłym rozwojem naszej kadry. Jako firma spedycyjna umożliwiamy zastosowanie najbardziej optymalnych i opłacalnych rozwiązań w kwestii przewozów różnego rodzaju produktów.

 Świadczymy również usługi spedycyjne. Nasi pracownicy posiadają zarówno niezbędne doświadczenie, jak i umiejętności praktyczne. Posiadamy profesjonalne zaplecze pojazdów spełniających wszystkie wymagania do wykonywania transportu na terenie Polski oraz krajów europejskich.

Czymkolwiek się zajmujesz, transport powierz nam, a zaoszczędzony czas i energię poświęć rozwojowi swojej firmy.

Transport międzynarodowy

Zjednoczona Europa daje ogromne możliwości, a my pomagamy naszym klientom wykorzystać je możliwie najlepiej.

Transport krajowy

Czymkolwiek się zajmujesz, transport powierz nam, a zaoszczędzony czas i energię poświęć rozwojowi swojej firmy.

Transport chłodniczy

Posiadamy przystosowane samochody do przewożenia zarówno do żywności pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego.

Transport ADR

Transport niebezpiecznych łaunków nie musi być skomplikowany, jeżeli nasza firma zajmie się jego organizacją.