Telefon

+48 61 812 54 52

Email

biuro@politanski.pl

Godziny pracy

8:00 - 16:00

Spedycja

spedycja PoznańSpedycja drogowa międzynarodowa jak i krajowa, to główne obszary działalności naszej firmy. Wieloletnia obecność w tej branży, doświadczony zespół spedytorów i gruntowna wiedza w tym zakresie dają pewność, że powierzone nam usługi spedycyjne zostaną  wykonane z zachowaniem wszelkich wymaganych procedur. Jesteśmy świadomi jak bardzo w tej dziedzinie liczy się terminowość, więc jako firma spedycyjna, zawsze gwarantujemy  dostarczenie zlecenia na czas.   

Usługi spedycyjne, które świadczymy są na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty potwierdzające ich zdolności teoretyczne oraz praktyczne niezbędne w pracy spedytora.  W firmie spedycyjnej pracuje wielojęzyczny zespół fachowców, który biegle posługuje się językiem polskim, angielskim, niemiecki, francuskim, ukraińskim, hiszpańskim oraz arabskim. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie w organizacji transportu na najwyższym poziomie. Centra spedycyjne znajdują się w Poznaniu oraz Suchym Lesie, skąd nadzorujemy wszystkie zlecenia.  

Oferujemy ładunki  zarówno w relacjach w ramach UE (np. transport Niemcy – Francja, Polska – Niemcy), jak i kabotażu wewnątrz krajów wspólnoty (np. kabotaż Francja, kabotaż Niemcy).
Spedycja – Poznań – Suchy Las

O NAS

Świadczymy usługi spedycyjne od ponad 25-lat.
Od 1991 roku dostarczamy ładunki na terenie Polski oraz krajów Europejskich.
Nasza oferta:
- transport międzynarodowy
- transport krajowy
- transport chłodniczy
- transport ładunków niebezpiecznych 

Nasza Misja

Prowadząc działania jako firma spedycyjna chcemy by obecna i przyszła współpraca z nami była ważnym elementem sukcesu Państwa firmy.