Telefon

+48 61 812 54 52

Email

biuro@politanski.pl

Godziny pracy

8:00 - 16:00

O firmie

Firma spedycyjna POLITAŃSKI – jesteśmy polskim przedsiębiorstwem transportowo – spedycyjnym założonym w 1991 roku. Od tego czasu nieustannie zdobywamy cenne doświadczenie oraz nowe umiejętności na rynku krajowym i międzynarodowym, które z satysfakcją wykorzystujemy podczas współpracy z naszymi partnerami biznesowymi.

 
Naszym priorytetem jest zadowolenie Kontrahentów, które staramy się realizować firma spedycyjna Poznańpoprzez rzeczowy indywidualny kontakt i przygotowanie najdogodniejszego rozwiązania.
Realizacja strategii stałego monitorowania oraz podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług, poparta zespołem wykwalifikowanych Spedytorów i współpracą z doświadczonymi Przewoźnikami stanowią gwarancję naszej rzetelności w wykonywaniu podjętych zobowiązań.
 
Jako przewoźnik i spedytor posiadamy wszelkie uprawnienia i wymagane ubezpieczenia, aby Państwa przesyłki były bezpieczne od momentu ich podjęcia aż do przekazania odbiorcy.
 
Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do współpracy.

 

O NAS

Świadczymy usługi spedycyjne od ponad 25-lat.
Od 1991 roku dostarczamy ładunki na terenie Polski oraz krajów Europejskich.
Nasza oferta:
- transport międzynarodowy
- transport krajowy
- transport chłodniczy
- transport ładunków niebezpiecznych 

Nasza Misja

Prowadząc działania jako firma spedycyjna chcemy by obecna i przyszła współpraca z nami była ważnym elementem sukcesu Państwa firmy.